Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100MXG1000MEFCSN22X30
Tono Tono
Maori
2503946Ataata 100MXG1000MEFCSN22X30Rubycon
100MXG1000MEFCSN22X30
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    100MXG1000MEFCSN22X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    1000µF
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.394" (10.00mm)
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Ripa Tae
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Hononga
    100V
  • Paa / Case
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Kaihauturu
    1.47A
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    100MXG1000MEFCSN22X30
  • Life @ Temp.
  • Hapa
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • Whakaahua nui
    1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
  • Nga tono
    2000 Hrs @ 105°C