Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100PK470MEFCGC16X25
Tono Tono
Maori
541482Ataata 100PK470MEFCGC16X25Rubycon
100PK470MEFCGC16X25
I roto i te taonga
600+
  • Tau Wae
    100PK470MEFCGC16X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    PK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.2A @ 10kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    33 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.083" (27.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    470µF