Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100VXG2700MEFCSN30X45
Tono Tono
Maori
6512615Ataata 100VXG2700MEFCSN30X45Rubycon
100VXG2700MEFCSN30X45
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    100VXG2700MEFCSN30X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    VXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.86A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.289A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2700µF