Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100YXG1000MEFC18X40
Tono Tono
Maori
1119286Ataata 100YXG1000MEFC18X40Rubycon
100YXG1000MEFC18X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    100YXG1000MEFC18X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    YXG
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF