Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100YXG56MEFCT78X20
Tono Tono
Maori
1912815Ataata 100YXG56MEFCT78X20Rubycon
100YXG56MEFCT78X20
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    100YXG56MEFCT78X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    YXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    181mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    362mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    330 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    56µF