Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100YXJ4R7M5X11
Tono Tono
Maori
2801984Ataata 100YXJ4R7M5X11Rubycon
100YXJ4R7M5X11
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    100YXJ4R7M5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    YXJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    27.3mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    65mA @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    2.5 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4.7µF