Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100YXM4.7MEFCT15X11
Tono Tono
Maori
2340584Ataata 100YXM4.7MEFCT15X11Rubycon
100YXM4.7MEFCT15X11
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    100YXM4.7MEFCT15X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    YXM
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29.4mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    70mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4.7µF