Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100ZLH390MEFC18X20
Tono Tono
Maori
6902515Ataata 100ZLH390MEFC18X20Rubycon
100ZLH390MEFC18X20
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    100ZLH390MEFC18X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    ZLH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.073A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.95A @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    100ZLH390MEFC18X20-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    54 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    390µF