Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 100ZLJ680M16X40
Tono Tono
Maori
1456642Ataata 100ZLJ680M16X40Rubycon
100ZLJ680M16X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    100ZLJ680M16X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    ZLJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.931A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.51A @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    27 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    680µF