Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 10ZLG1000MEFCT810X16
Tono Tono
Maori
10ZLG1000MEFCT810X16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    10ZLG1000MEFCT810X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    ZLG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.092A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.82A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    20 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF