Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 10ZLQ1200MEFC8X16
Tono Tono
Maori
484647Ataata 10ZLQ1200MEFC8X16Rubycon
10ZLQ1200MEFC8X16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    10ZLQ1200MEFC8X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    ZLQ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    834mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.39A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    38 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1200µF