Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 160LSQ33000MEFC90X141
Tono Tono
Maori
6684454Ataata 160LSQ33000MEFC90X141Rubycon
160LSQ33000MEFC90X141
I roto i te taonga
10+
  • Tau Wae
    160LSQ33000MEFC90X141
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Raupapa
    LSQ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    18.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    22.302A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.236" (31.40mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    5.709" (145.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    33000µF