Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 160MXG1000MEFCSN22X40
Tono Tono
Maori
3141138Ataata 160MXG1000MEFCSN22X40Rubycon
160MXG1000MEFCSN22X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    160MXG1000MEFCSN22X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.37A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.555A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF