Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 160MXG820MEFCSN20X50
Tono Tono
Maori
6749790Ataata 160MXG820MEFCSN20X50Rubycon
160MXG820MEFCSN20X50
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    160MXG820MEFCSN20X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    820µF
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.394" (10.00mm)
  • Rahi / Rahi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Ripa Tae
    Polar
  • Ko te poari
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Hononga
    160V
  • Paa / Case
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Kaihauturu
    2.47A @ 120Hz
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    160MXG820MEFCSN20X50
  • Life @ Temp.
  • Hapa
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • Whakaahua nui
    820µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
  • Nga tono
    3000 Hrs @ 105°C