Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 160USC680MEFC25X30
Tono Tono
Maori
160USC680MEFC25X30
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    160USC680MEFC25X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    USC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.33A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.495A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    680µF