Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16MHE100MEFCTG5X11
Tono Tono
Maori
16MHE100MEFCTG5X11
  • Tau Wae
    16MHE100MEFCTG5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
  • Raupapa
    MHE
  • Ratonga
  • Ko te poari
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL