Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16TWL47MEFC5X11
Tono Tono
Maori
16TWL47MEFC5X11
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    16TWL47MEFC5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    47µF
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.079" (2.00mm)
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    TWL
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Ripa Tae
  • Ko te poari
    Radial, Can
  • Pitch - Hononga
    16V
  • Paa / Case
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Kaihauturu
    120mA
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    16TWL47MEFC5X11
  • Life @ Temp.
  • Hapa
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Whakaahua nui
    47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
  • Nga tono
    2000 Hrs @ 85°C