Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16YXH1200MEFCT810X23
Tono Tono
Maori
16YXH1200MEFCT810X23
  • Tau Wae
    16YXH1200MEFCT810X23
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    990mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.65A @ 100kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    42 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1200µF