Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 16YXH470MEFCTE8X16
Tono Tono
Maori
16YXH470MEFCTE8X16
  • Tau Wae
    16YXH470MEFCTE8X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    462mA @ 120Hz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Hapa
    87 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF