Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 2.5SXE220MR07
Tono Tono
Maori
3206394Ataata 2.5SXE220MR07Rubycon
2.5SXE220MR07
  • Tau Wae
    2.5SXE220MR07
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2.5V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Rahi / Rahi
  • Raupapa
    PC-CON, SXE
  • Ripple Current @ High Frequency
    3A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    7 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF