Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200CFX22MEFC10X16
Tono Tono
Maori
6713902Ataata 200CFX22MEFC10X16Rubycon
200CFX22MEFC10X16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    200CFX22MEFC10X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    CFX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    180mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    360mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    200CFX22MEFC10X16-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    22µF
  • Nga tono
    General Purpose
200CIIJ
200CIIJ
Whakaahuatanga: FUSE 200AMP CANADIAN
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
200CFX10MEFCT410X16
200CFX10MEFCT410X16
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Kaihanga: Rubycon
200CJ
200CJ
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/250VDC