Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200MXG2200MEFCSN35X45
Tono Tono
Maori
5898068Ataata 200MXG2200MEFCSN35X45Rubycon
200MXG2200MEFCSN35X45
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    200MXG2200MEFCSN35X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.48A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.22A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    200MXG2200MEFCSN35X45-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF