Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200SXG820MEFC25X40
Tono Tono
Maori
200SXG820MEFC25X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    200SXG820MEFC25X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    SXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.95A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.73A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF