Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200TXW220MEFC18X25
Tono Tono
Maori
200TXW220MEFC18X25
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    200TXW220MEFC18X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4A @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF