Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 200USG2200MEFC35X40
Tono Tono
Maori
223178Ataata 200USG2200MEFC35X40Rubycon
200USG2200MEFC35X40
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    200USG2200MEFC35X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    USG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.92A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.38A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    2200µF