Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 220TXW470MEFC18X45
Tono Tono
Maori
220TXW470MEFC18X45
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    220TXW470MEFC18X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 220V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    220V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.69A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.36A @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF