Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 250BXF100MGC16X20
Tono Tono
Maori
2842109Ataata 250BXF100MGC16X20Rubycon
250BXF100MGC16X20
I roto i te taonga
600+
  • Tau Wae
    250BXF100MGC16X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    BXF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    810mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.8A @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF