Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 250MXC560MEFCSN22X50
Tono Tono
Maori
3107323Ataata 250MXC560MEFCSN22X50Rubycon
250MXC560MEFCSN22X50
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    250MXC560MEFCSN22X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.72A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.58A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    560µF