Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25YK1000MEFCKC10X20
Tono Tono
Maori
879462Ataata 25YK1000MEFCKC10X20Rubycon
25YK1000MEFCKC10X20
  • Tau Wae
    25YK1000MEFCKC10X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    YK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    970mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.164A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    1000µF