Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25YK33MEFC5X11
Tono Tono
Maori
558298
25YK33MEFC5X11
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    25YK33MEFC5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    YK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    98mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    147mA @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    33µF