Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25YXH4700MEFC16X40
Tono Tono
Maori
512596
25YXH4700MEFC16X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    25YXH4700MEFC16X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.856A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.08A @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    13 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4700µF