Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25YXH820MEFCT810X23
Tono Tono
Maori
25YXH820MEFCT810X23
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    25YXH820MEFCT810X23
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    990mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.65A @ 100kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    42 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF