Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 350LSU2200M51X106
Tono Tono
Maori
350LSU2200M51X106
I roto i te taonga
30+
  • Tau Wae
    350LSU2200M51X106
  • Whakaahuatanga
    SCREW TERMINAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Raupapa
    LSU
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.858" (21.80mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    4.291" (109.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    2200µF