Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 350PX10MEFC10X16
Tono Tono
Maori
748658Ataata 350PX10MEFC10X16Rubycon
350PX10MEFC10X16
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    350PX10MEFC10X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    PX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    95mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    142.5mA @ 10kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    10µF