Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 350VXS820MEFC35X50
Tono Tono
Maori
4719
350VXS820MEFC35X50
  • Tau Wae
    350VXS820MEFC35X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    VXS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.87A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.018A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF