Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > 35MU683MZ12012
Tono Tono
Maori
2858745Ataata 35MU683MZ12012Rubycon
35MU683MZ12012
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    35MU683MZ12012
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    35V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Te manawanui
    ±20%
  • Whakamutunga
    Solder Pads
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    PMLCAP®, MU
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Acrylic, Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.068µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
  • Te kaha
    0.068µF