Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35MXC3900MEFC20X30
Tono Tono
Maori
35MXC3900MEFC20X30
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    35MXC3900MEFC20X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Raupapa
    MXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.78A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.047A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3900µF