Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35MXG15000MEFCSN35X35
Tono Tono
Maori
704605Ataata 35MXG15000MEFCSN35X35Rubycon
35MXG15000MEFCSN35X35
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    35MXG15000MEFCSN35X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.72A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.278A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    15000µF