Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35PX3300MEFC16X25
Tono Tono
Maori
1631563Ataata 35PX3300MEFC16X25Rubycon
35PX3300MEFC16X25
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
600+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    35PX3300MEFC16X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    PX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.68A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.932A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    33 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3300µF