Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35RX50220M10X20
Tono Tono
Maori
329096
35RX50220M10X20
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    35RX50220M10X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    RX50
  • Ripple Current @ Low Frequency
    460mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    460mA @ 100kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ko te poari
    Polar
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
  • Te kaha
    220µF