Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35YXF470MEFCCR10X20
Tono Tono
Maori
4233212Ataata 35YXF470MEFCCR10X20Rubycon
35YXF470MEFCCR10X20
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    35YXF470MEFCCR10X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    YXF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    787.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.05A @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    78 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF