Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35YXH33MEFCTA5X11
Tono Tono
Maori
35YXH33MEFCTA5X11
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    35YXH33MEFCTA5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    82mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    210mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Hapa
    580 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    33µF