Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 35ZLJ47MT15X11
Tono Tono
Maori
2708531Ataata 35ZLJ47MT15X11Rubycon
35ZLJ47MT15X11
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    35ZLJ47MT15X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    ZLJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    225mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    450mA @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Hapa
    400 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    47µF