Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 385MXC100MEFCSN25X25
Tono Tono
Maori
3901954Ataata 385MXC100MEFCSN25X25Rubycon
385MXC100MEFCSN25X25
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    385MXC100MEFCSN25X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    385V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    MXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    660mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    924mA @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF