Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400BXW82MEFR16X30
Tono Tono
Maori
4063041Ataata 400BXW82MEFR16X30Rubycon
400BXW82MEFR16X30
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    400BXW82MEFR16X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 82UF 20% 400V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    BXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    670mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.675A @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    82µF