Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400CFX4.7MEFCT810X16
Tono Tono
Maori
1169575Ataata 400CFX4.7MEFCT810X16Rubycon
400CFX4.7MEFCT810X16
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    400CFX4.7MEFCT810X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    CFX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    44mA @ 120Hz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    400CFX4R7MEFCT810X16
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4.7µF