Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400CXW180MEFC16X50
Tono Tono
Maori
3556103Ataata 400CXW180MEFC16X50Rubycon
400CXW180MEFC16X50
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    400CXW180MEFC16X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    CXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.08A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.62A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF