Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400HFG1000MBN45X50
Tono Tono
Maori
4867731Ataata 400HFG1000MBN45X50Rubycon
400HFG1000MBN45X50
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    400HFG1000MBN45X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Raupapa
    HFG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.61A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.054A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - 4 Lead
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.886" (22.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF