Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400HXC220MEFCSN25X45
Tono Tono
Maori
4442561Ataata 400HXC220MEFCSN25X45Rubycon
400HXC220MEFCSN25X45
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    400HXC220MEFCSN25X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    HXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.83A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.562A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF