Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400HXG470MEFCSN35X40
Tono Tono
Maori
6575747Ataata 400HXG470MEFCSN35X40Rubycon
400HXG470MEFCSN35X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    400HXG470MEFCSN35X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    HXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.85A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.99A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    470µF